Vizyon ve Misyon

Vizyonumuz

Orta Doğu bölgesinde Enerji, Petrol ve Gaz sektörlerinde tercih edilen disiplinli bir Mühendislik ve İnşaat Şirketi olmaktır. Odak noktamız müşteri memnuniyeti, zamanında teslimat ve pratik çözümler ile iş ve çevre güvenliğinden taviz vermemektir.

Misyonumuz

Kurumsal değerlerimize ve iş stratejimize uygun olarak tüm müşterilere olağanüstü bir hizmet sunmaktır. Evrim ve büyümeye odaklanarak, yeni teknolojileri benimsemek, operasyonlarımızı sürekli iyileştirmek ve çalışanlarımızın, endüstrinin ve bölgesel ekonominin gelişimini kolaylaştırmaktır.

Değerlerimiz

MED Enerji Yolu'nu tanımlamaktadır. Eşsiz iş felsefemiz olan:

integrity-icon

Dürüstlük

En yüksek etik standartları koruyor, işimizi açık ve şeffaf bir şekilde yürütüyoruz. Hem müşterimiz hem de çalışanlar karşılıklı saygıya dayanan kalıcı iş ilişkileri kurmaya odaklanmaktadır.
people-icon

Personel

Bir aile şirketi olarak halkımızın refahı ve gelişimine açık bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. 150 kişilik teknik personelden oluşan profesyonel ekibimiz değerlerimizi paylaşıyor. Şirketin adaleti, destek ve sadakat kültürünü kucaklıyor.
innovation-icon2

Inovasyon

Yeniliklerin öncüsü olmaya çalışıyoruz. Müşterilerimize sadece yarar sağlamakla kalmayıp bölgesel endüstride de olumlu bir etkisi olan yeni teknolojilere ve girişimlere aktif yatırımlar yapmaktayız.
responsibility-icon

Sorumluluk

Müşterilerimize, çalışanlarımıza ve çevremize saygı duyan, koruyan ve bunlardan fayda sağlayan yollarla iş yapmak, İş sağlığı, İş Güvenliği, Çevre ve Kalite Taahhüdü (İSG) temellerimize yerleştirilmiştir.