Hizmetlerimiz

Neden MED Enerji seçilmeli?

Engineering

Mühendislik

MED Enerji, müşterilerimize en iyi sonucu verebilmek için, kanıtlanmış teknolojileri, sistemleri ve iş süreçlerini kullanır
Construction

Montaj

Türkiye çapında stratejik konumlarıyla endüstri ve enerji alanlarında montaj işleri yapıyoruz.
Procurement

Satınalma

Müşterilerimizin yatırımlarına en iyi değeri vermek için ticari ve teknik değerlendirme, hızlı teslimat ve lojistik konularını yönetiyoruz.
Operation

İşletme ve Bakım

MED Enerji A.Ş.'nin bilgi ve tecrübelerinden biri, santrallerin müşteri desteği ve satış sonrası bakım hizmetini vermektir.

Mühendislik


MED Energy, müşterilerimize en iyi sonucu verebilmek için, kanıtlanmış teknolojileri, sistemleri ve iş süreçlerini kullanarak çok disiplinli mühendislik hizmetleri sunmaktadır. 20'den fazla yetenekli mühendisten oluşan güvenilir ekibimiz, endüstrideki en karmaşık ve zorlu projelerin bir parçası olma yeteneğine sahiptir.

MED Energy'nin seçilmiş mühendislik ekibi tarafından hizmetlerimiz sunulmaktadır. Şirket bünyesindeki uzmanlığımız, gelişmiş müşteri desteği, son derece rekabetçi fiyatlandırma ve satın alma teknikleri, sürdürülebilirliğe daha fazla odaklanma imkânı sağlar.

Müşteri ve proje gereksinimleri ile tecrübelerimize dayanarak, güvenilir iş ortaklarıyla birlikte çalışmaktayız.

Montaj


MED Enerji A.Ş. montaj uzmanlığımız üzerine kurulmuştur.

Türkiye çapında stratejik konumlarıyla bölgedeki petrol ve gaz alanlarında montaj işleri yapıyoruz. Yıllarca, kanıtlanmış montaj çözümleri kullanarak ve en yüksek standartlara uygun olarak bir dizi yüksek profilli hızlı aksiyon projeleri teslim ettik.

Yeniliğe olan bağlılığımız bizi sanayiimizin en uç noktasında tutuyor. Ortadoğu endüstrisine de olumlu etkisi olan yeni teknolojilere ve girişimlere düzenli olarak yatırım yapıyoruz.

Satınalma


MED Enerji A.Ş. Olarak müşterilerimizin yatırımlarına en iyi değeri vermek için derinlemesine tedarik uzmanlığımızdan yararlanarak tedarik sürecinde ticari ve teknik değerlendirme, hızlı teslimat ve lojistik konularını yönetmekteyiz.

İşletme ve Bakım


MED Enerji A.Ş. nin bilgi ve tecrübelerinden biri, ilk işletme sırasında santrallerin müşterilere desteği ve satış sonrası santralin bakım hizmeti vermektir.

Önceden planlanmış bakım konularının ve revizyonlarının müşteri programlarına uyarak malzeme temini, gerekiyorsa imalatın yapılması ile ihtiyaç olan personelin ve uzman ekiplerin teminini sağlamaktayız.