İş Alanımıza Hoşgeldiniz

MED Enerji

İşimiz, sektörde inşa ettiğimiz uzun vadeli ilişkiler ve dünya standartlarında bir standart vaat eden yürütme yoluyla mükemmelleşiyor.

Tüm hizmetlerimiz tamamen sertifikalandırılarak yalnızca kendi kurumsal mükemmellik gereksinimimizi değil aynı zamanda bölgesel ve uluslararası standartları da karşılarız. ISO 9001, ISO 14001 ve OHSAS 18001 sertifikalarına sahip olmaktan gurur duyuyoruz; bunların hepsi en yüksek kalite, sağlık ve güvenlik standartlarına ve çevreye olan bağlılığımızı tanıyor ve güçlendirecektir.

Devamını oku

Sorumluluklarımız:


Müşterilerimize, çalışanlarımıza, yerel topluluklarımıza ve çevremize saygı duyan, koruyan ve fayda sağlayan yollarla iş yapmak için açık ve ciddi bir sorumluluğa sahibiz.

Kalite, Sağlık, Güvenlik ve Çevre (İSİG) politikamız sağlam, müşteri geri bildiriminden etkilenen ve en zorlu endüstri düzenlemelerine uygun olarak sağlanmaktadır. Sonuç olarak, MED Energy'nin çalışanları güvenli ve sağlıklı bir çalışma ortamında çalışırlar. İşle ilgili kazalar için 'sıfır toleransımız' son beş yıl içinde sıfır kayıp zamanlı yaralanmalara imza atmayı başardı.

Güven Sağladığımız

İş Ortaklarımız